Naše oddělení zajišťuje následující přednášky:

  • Biogeografie (MB170P01) Ivan Horáček, Roman Fuchs a Pavel Hulva
  • Etologické metody I (MB170P60A) Alice Exnerová
  • Evoluce obratlovců (MB170P43) Pavel Hulva, Robert Černý, Ivan Horáček
  • Fauna savců Evropy (MB170P65) Vladimír Vohralík
  • Chiropterologie (MB170P58) Radek K. Lučan
  • Ichtyologické metody (MB170P40) Miroslav Švátora
  • Ichtyologie (MB170P38) Miroslav Švátora
  • Kognitivní etologie (MB170P64) Alice Exnerová
  • Mammaliologie I (MB170P11) Ivan Horáček
  • Mammaliologie II (MB170P12) Petr Benda a Ivan Horáček
  • Metody kvartérní paleontologie (MB170P19) Ivan Horáček
  • Metody populačního studia obratlovců (MB170P58A) Miroslav Švátora
  • Morfologie živočichů (MB170P46) Robert Černý a Pavel Němec
  • Mořské a sladkovodní rybářství (MB170P72) Miroslav Švátora
  • Obecná a srovnávací odontologie (MB170P81) Ivan Horáček
  • Ornitologie II (MB170P63B) Alice Exnerová a Roman Fuchs
  • Praktikum z morfologie živočichů (MB170C46) Miroslav Švátora, Robert Černý, Pavel Němec a Tomáš Přikryl
  • Sladkovodní ryby Evropy (MB170P71) Miroslav Švátora
  • Speciální zoologie obratlovců (MB170P38) Miroslav švátora
  • Srovnávací anatomie obratlovců (MB170P47) Tomáš Přikryl
  • Teoretické základy fylogenetiky a taxonomie živočichů (MB170P56Pavel Štys, Pavel Hulva, Vladimír Vohralík
  • Zoogeografie (MB170P82) Vladimír Vohralík a Miroslav Švátora
  • Zoologie obratlovců (MB170P13A) Ivan Horáček a Jan Zima
  • Zoologie obratlovců (MB170P13B) Vladimír Vohralík, Miroslav Švátora, Roman Fuchs

 

Dále se podílí na výuce následujících přednášek:

  • Ekomorfologie a evoluční ekologie (MB170P88) Daniel Frynta a kolektiv
  • Organismus - řád i neřád (MS720P053) Karel Kleisner a Robert Černý
  • Ornitologie I (MB170P63A) Roman Fuchs a Alice Exnerová
  • Mikroskopická technika (MB160C45) Vladimír Hampl, Robert Černý, Miroslav Hyliš, Pavel Němec, Veronika Sacherová
  • Terénní cvičení ze zoologie (MB170T24) Jaroslav Smrž, Lucie Juřičková, Jitka Vilímová